Oferta

edukacja_dzieci

Uczeń odkrywca

Bierzemy je podstępem! Czyli nauka poprzez zabawę. Przygotowaliśmy wiele gier logicznych, karcianych, strategicznych, pamięciowych. Gwarantujemy, że dzieci będą się dobrze bawić, a zdobyte umiejętności na pewno wykorzystają w szkole i codziennym życiu. Dzieci szczególnie lubią gry i aplikacje przygotowane na monitor dotykowy, dlatego wykorzystujemy go na prawie każdych zajęciach.   

gry_pamieciowe gry_logiczne gry_na_kreatywnosc
Zobacz szkolenia dla dzieci

 Szkolenia dla młodzieży

Najszybciej uczymy się poprzez praktyczne zajęcia, dlatego nasza oferta to głównie case studies, strategiczne gry zespołowe, wspólne wykonywanie zadań, panele dyskusyjne i konkretne przykłady z życia. Chcesz zgłębić tematy finansowe nim zaczniesz je studiować na uczelni? A może już wybrałeś zawód i potrzebne Ci konkretne umiejętności, a czas masz tylko w wakacje? Napisz do nas koniecznie!

ksiazki_do_nauki uczymy_oszczedzaniapraca_w_grupie
Zobacz szkolenia dla młodzieży
szkolenia_dla_mlodziezy
szkolenia_dla_ doroslych

Szkolenia dla dorosłych

Masz pasję którą chcesz rozwijać? A może dopiero jej poszukujesz? Spróbuj z nami poszerzyć swoje horyzonty, zyskaj nowe umiejętności i dzięki temu stań się lepszą wersją siebie. Wyprzedź innych w drodze po awans lub zabłyśnij na rozmowie kwalifikacyjnej. 

ceryfikaty_szkoleniowe szkolenia_excel rozwoj_umiejetnosci
Zobacz szkolenia dla dorosłych

Szkolenia dla Firm

Wyszkolony pracownik to dobry pracownik? Zależy jeszcze czy na szkoleniu dostał to, czego potrzebuje. My najpierw badamy potrzeby, a następnie projektujemy spotkanie lub cały kurs dla konkretnej grupy. Jeśli kursantom łatwiej przyswajać wiedzę we własnym miejscu pracy – nic nie stoi na przeszkodzie, realizujemy i takie zlecenia.

sprawdzamy_pracownika nowe_umiejetnosci zysk_dla_firmy
Zobacz szkolenia dla firm
szkolenia_dla_firm